Odcinek 7 – Ada Palka od kuchni

Ada Palka od kuchni! Poznajcie trenerkę personalną, autorkę unikalnej metody Train My Way, która najnowszym odcinku opowiada prowadzącej program Izie Kapias o swoim zamiłowaniu do sportu, udziale w akcji charytatywnej „Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz o swoim podejściu do codziennej aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Specjalnie dla nas przygotowała również artykuł, w którym radzi jak w 10 krokach  zadbać o formę, pracując za biurkiem. Poznajcie Adę!

Ada Palka – trenerka personalna, miłośniczka aktywnego stylu życia oraz zdrowego odżywiania. Autorka unikalnej metody treningu Train My Way. Na swoim profilu na Facebooku oraz YouTubie dzieli się z widzami przykładowymi ćwiczeniami oraz sposobami na wplatanie aktywności fizycznej w codzienne życie. Ada Palka została również ambasadorką marki odzieży sportowej 4F oraz akcji charytatywnej zorganizowanej przez T-mobile

Izabela Kapias – gospodyni programu WszechSmaki.TV, aktorka znana z serialu „Przepis na życie”, emitowanego przez stację telewizyjną TVN oraz serialu „M jak miłość” produkcji TVP. Prywatnie pasjonatka kulinariów oraz podróży. 

WszechSmaki.TV – program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W drugim sezonie na planie goszczą podróżnicy oraz osoby związane ze zdrowym stylem życia. Prowadzącymi program są znani z pierwszego sezonu: aktorka telewizyjna i teatralna Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie przygotowywane są dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W najnowszym sezonie będzie można zobaczyć przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. 

Czanieckie Makarony – historia marki zaczęła się od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś w jej ofercie znajduje się niemal 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są wiodącym producentem makaronów w Polsce oraz ich eksporterem do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dba nowoczesne laboratorium zakładowe, które funkcjonuje już od 13 lat. Od kilku sezonów marka wspiera również sportowców różnych dyscyplin, sponsoruje ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe oraz propaguje zdrowy styl życia.