Amber Durum

30
2 x

Tofu na horyzoncie!

Ma 2000 lat i pochodzi z Chin. Tofu – kochają je weganie i wegetarianie, ale wśród mięsożerców ma zdecydowanie zły PR. Jak główną wadę przekuć w zaletę i przygotować pyszne danie?

Kuchnia chińska
45
2 x

Najprostsza zapiekanka

Wiemy, że jesienne popołudnia najlepiej spędza się pod kocem, z książką lub ulubionym filmem i nie ma wtedy czasu na skomplikowane przepisy. Nie trać ani chwili i poznaj nasz patent na ekspresową zapiekankę!

Amber Durum
20
2 x

Rurki i pomidorowe love!

Kiedy do dyspozycji mamy takie pyszności jak dojrzałe, letnie pomidory, pozwólmy im grać główną rolę w naszym daniu inspirowanym kuchnią włoską. Na pewno odwdzięczą się nam wyjątkowym smakiem!

Amber Durum
120
2 x

Czanieckie wege bentō

Papryczka jalapeño, kilka zdradzieckich centymetrów z lekko kwaskowatą nutą. W towarzystwie swojej kuzynki ramiro stworzy misterne origami smaków także dla wegelubnych.

Pikantne
25
2 x

Odbezpiecz granat

Uwielbiają go gwiazdy – modelka Heidi Klum i prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey! Czanieckie dołączają do tej plejady i odbezpieczają granat na talerzu.

Bądź fit
30
2 x

Czaniecki w kawiorze

Kawior – źródło witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, mikroelementów, a także fosfolipidów korzystnie wpływających na cerę. Czas na podróż koleją transsyberyjską po smakach Rosji!

Kuchnia rosyjska
45
2 x

Kulinarne tao

Kulinarna koncepcja yin i yang, inspiracja wschodem i sinologia na talerzu. Chińskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że czas znaleźć równowagę smaków!

Amber Durum
20
4 x

Makaron Dziadka

Swój Wszechsmaczny debiut, Bartosz – nasz gotujący żeglarz rozpoczyna od niekończącej się (póki co) podróży w odległe dzieciństwo. Mili Państwo – „Makaron Dziadka”.

Kuchnia polska
45
4 x

Cookuj fettuccine z cukinią

C&C, czyli Włoszka-Cukinia i polskie Czanieckie to główni bohaterowie, obsadzeni w pełnosmakowej produkcji w reżyserii Piotra Pałasza z „Cookuj”. Kreatywni u nas się nie nudzą, aktywni nie odpoczywają, a kulturalni mają co poczytać.

Kuchnia włoska
50
4 x

Spaghetti na palący głód

Gasimy głód w ramach projektu „Czanieckie z pasją” i Ogólnopolskich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Sportach Obronnych. Ostrzegamy: przyda się woda, bo będzie paliło!

Pikantne

Ach ta mąka!

Idziemy w kierunku popularyzacji aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, dotrzymując kroku sprinterom tych zawodów. Dziś na starcie mąka, a na mecie Czanieckie-pełnoziarniste.

Garść wiedzy