Be Fit z LOFT

- Festiwal Wszechsmaki 2015

Be Fit – śniadanie z gwiazdami TVN i zajęcia z LOFT Fitness & Showroom – 13 i 14 czerwca, godz. 9.00-11.30, Plac Chrobrego

Festiwal WszechSmaki zaczynamy od aktywności na świeżym powietrzu, czyli zajęć fitness prowadzonych przez profesjonalnych trenerów Klubu Fitness LOFT. Razem z gwiazdami TVN spędzimy poranne godziny na śniadaniu w którym ambasadorzy „Jem Drugie Śniadanie” m.in. Dominika Gwit, zaserwują swoje pełnowartościowe kanapki i pełnoziarniste sałatki. W cenie aromatycznej kawy dostaniecie to smakowite śniadanie gratis! Trenerzy LOFT gwarantują, że po solidnym treningu zdrowa przekąska będzie idealnym uzupełnieniem ubytku energetycznego. Widzimy się już w ten weekend! Zacznijcie dzień dobry na Festiwalu WszechSmaki!

Program Be Fit:

loft

Zapewniamy, że designerska estetyka Klubu LOFT zostanie przeniesiona na festiwalową przestrzeń! Będzie funkcjonalnie, stylowo i z innowacyjnym programem  treningu.

– Naszym zadaniem jest stworzenie przestrzeni harmonizującej z wartościami, którymi się kierujesz, uprawiając zdrowy tryb życia. Twoim zadaniem będzie nadanie jej indywidualnego rytmu – mówi managerka LOFT.

Program Festiwalu