Cook & Go

- Festiwal Wszechsmaki 2015

Wystawa zdjęć „Cook & Go” – 13 i 14 czerwca, Plac Chrobrego

Festiwal WszechSmaki to prawdziwa uczta dla zmysłów! Smakujemy pachnących egzotyką dań, stworzonych przez Mistrzów Kuchni w rytm muzyki świata. Uchylamy również rąbka tajemnicy, zamykając w fotograficznych kadrach kulinarny wymiar podróżowania na krańce świata. Po prostu „Cook & Go”!

Powyżej przedsmak wystawy, czyli krajobraz Algierii. Każdy pasjonat podróży w miejsca mało turystyczne, gdzie dzikość łączy się z niepowtarzalnym klimatem, znajdzie w tej galerii samego siebie. Bohaterami zdjęć, które zaprezentujemy na wystawie będą m.in.: nasz festiwalowy podróżnik Grzegorz Kuśpiel oraz brygada „Travel 4×4„. To grupa ludzi, których pasją od ponad 20 lat są podróże – zarówno te dalekie, jak i bliskie, eksploracja jaskiń na całym świecie, jazda off-road, nurkowanie i latanie. Pomysł stworzenia „Travel 4×4” zrodził się po to, by dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniem. 

Na wystawie będziecie mogli podziwiać „eksperymentalną kuchnię biwakową” z różnych krajów, m.in. Rumuni, Tajlandii, Birmy, Laosu czy Turcji. Łącznikiem WszechSmaków i „Cook & Go” są Czanieckie! Dlaczego? O tym, dowiecie się już w najbliższy weekend. Wpadajcie zaspokoić głód wrażeń!

 Program Festiwalu