Odcinek 14 – Demi Marszewska od kuchni

Diana Demi Marszewska to Rozśpiewana Globtroterka, która z muzyką na ustach przemierza kolejne kraje. Pół Polka, pół Hinduska, która szczególnym uczuciem darzy… Japonię. Jak sama mówi, jej podróże zawsze łączą się ze smakowaniem nowych potraw. Jaka była najdziwniejsza (i najniebezpieczniejsza) z nich? Co to jest Natto? Czy w Japonii wypada siorbać podczas jedzenia? Zobacz nowy odcinek programu WszechSmaki.TV!

Diana Demi Marszewska

Miłośniczka podróży i poznawania nowych kultur. Wyjątkowa wokalistka, śpiewająca w językach całego świata. Blogerka i vlogerka, która na swoim blogu i kanale na YouTube chętnie dzieli się z fanami wrażeniami z podróży. Autorka pierwszego w Polsce vloga poświęconego nauce języka japońskiego. Obecnie można ją spotkać na Islandii, gdzie niedawno się przeprowadziła. 

WszechSmaki.TV

Program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W drugim sezonie na planie goszczą podróżnicy oraz osoby związane ze zdrowym stylem życia. Prowadzącymi są znani z pierwszego sezonu: aktorka telewizyjna i teatralna Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie przygotowywane są dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W najnowszym sezonie będzie można zobaczyć przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. 

Czanieckie Makarony

Historia marki zaczęła się od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś w jej ofercie znajduje się niemal 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są wiodącym producentem makaronów w Polsce oraz ich eksporterem do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dba nowoczesne laboratorium zakładowe, które funkcjonuje już od 13 lat. Od kilku sezonów marka wspiera również sportowców różnych dyscyplin, sponsoruje ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe oraz propaguje zdrowy styl życia.