Wszystko, co musisz wiedzieć o rybach

Chcesz szybko sprawdzić, czy ryba którą zamierzasz kupić, jest świeża? Kupiłeś rybę, ale nie wiesz, jak zrobić filety, które będą równe i bez ości? Skrobanie łusek zawsze kończy się brudną kuchnią? W tym odcinku szef kuchni Mateusz Czekierda krok po kroku pokaże Ci, jak kupić świeżą rybę i pozbyć się z niej łusek, a na koniec zrobić idealne filety. Ryba sprawiona szybko i czysto? Taki trik tylko w Czanieckiej Szkole Gotowania!

Szkoła Gotowania 

Garść trików i przepisów kulinarnych, serwowanych przez profesjonalnego szefa kuchni, Mateusza Czekierdę, który zaraża widzów swoją miłością do gotowania. W programie serwuje proste, kulinarne patenty, które zaskoczą gości na każdym przyjęciu (i nie tylko). 

Czanieckie Makarony 

Historia marki rozpoczęła się 25 lat temu od rodzinnej manufaktury, produkującej kultową krajankę. Dziś w ofercie firmy znajduje się niemal 40 rodzajów makaronów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są jednym z głównych producentów makaronów w Polsce, eksportującym swoje wyroby do USA, Anglii i Irlandii. O jakość makaronów dba Czanieckie laboratorium, które funkcjonuje już od 13 lat.