Odcinek 8 – Łukasz Nowak od kuchni

Łukasz Nowak od kuchni! Poznajcie Łukasza, na co dzień finansistę, po godzinach speca od budżetowych podróży z Klubu Podróżników Soliści – poza utartym szlakiem. W programie opowiada Izie Kapias o tym, jak zmienia swoje marzenia we…wspomnienia! Jak to jest samemu znaleźć się w egzotycznym kraju? Jak kończą się przygody z (wodnymi) fajkami w gronie obcokrajowców? Czy można tanio spędzić urlop na Islandii, w dodatku mieszkając w willi z jacuzzi? I co Łukasz najbardziej kocha w podróżach? Właśnie tego dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek WszechSmaki.TV! A jeśli jesteście głodni informacji i chcecie dowiedzieć się, jak podróżować nie rujnując przy tym domowego budżetu, przeczytajcie wyjątkowy przepis Łukasza na tanie podróżowanie

Łukasz Nowak – w pracy wyławia biznesowe smaczki. Po pracy – podróżuje po świecie wspólnie z Klubem Podróżników Soliści. Chcecie podróżować z Łukaszem? Wejdźcie na fanpejdż Solistów lub na ich stronę internetową

Izabela Kapias – gospodyni programu WszechSmaki.TV, aktorka znana z serialu „Przepis na życie”, emitowanego przez stację telewizyjną TVN oraz serialu „M jak miłość” produkcji TVP. Prywatnie pasjonatka kulinariów oraz podróży. 

WszechSmaki.TV – program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W drugim sezonie na planie goszczą podróżnicy oraz osoby związane ze zdrowym stylem życia. Prowadzącymi program są znani z pierwszego sezonu: aktorka telewizyjna i teatralna Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie przygotowywane są dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W najnowszym sezonie będzie można zobaczyć przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. 

Czanieckie Makarony – historia marki zaczęła się od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś w jej ofercie znajduje się niemal 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są wiodącym producentem makaronów w Polsce oraz ich eksporterem do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dba nowoczesne laboratorium zakładowe, które funkcjonuje już od 13 lat. Od kilku sezonów marka wspiera również sportowców różnych dyscyplin, sponsoruje ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe oraz propaguje zdrowy styl życia.