Magia jedzenia

60
3 x

Dyniowy kociołek

Nie tylko w powietrzu, ale i w kalendarzu – mamy jesień! A w kuchni? W naszej kuchni jesień witamy dynią, a konkretnie – dyniowym kociołkiem. Przygotuj go na obiad i oczaruj swoich bliskich!

Dla całej rodziny

Walentynki

Czasami potrawy wyrażają więcej niż słowa – nie bez kozery Walentynki świętujemy romantyczną kolacją. Miłość okazujemy jednak nie tylko 14 lutego – każdy dzień to pora na #kulinarnewyznanie.

Konkurs
40
2 x

Spaghetti Western

Lubiane w Ameryce czerwone mięso, papryczka chili i makaron rodem z Włoch – w tym jednym daniu znajdziemy wpływy aż trzech kontynentów.

Pikantne

Makaron w roli głównej

Makaron, narodowa duma i chwała Włochów, pojawiał się w kinie wielokrotnie, odgrywając często niebagatelną rolę w fabule. Śledząc ponadstuletnią historię kina, znajdujemy w niej przede wszystkim spaghetti.

Magia kina

Ikona kina i makaronu

Czas na powrót do niewątpliwie apetycznych związków kina i kuchni. Niewiele jest rzeczy bardziej fotogenicznych niż jedzenie – na początek ruszamy w podróż do filmowych Włoch!

Smaki kina

Magia kina, magia jedzenia

Co łączy absolwentkę filmoznawstwa z podróżami po świecie kuchni? Blog kulinarno-podróżniczy Czanieckich. W końcu filmy to też podróże, tylko takie bez ruszania się z fotela.

Magia kina