Odcinek 9 – Mariusz Mróz od kuchni

Mariusz Mróz od kuchni! Pan Motywator, czyli trener personalny, który swoje miejsce pracy przeniósł z siłowni do wirtualnego świata. Pomaga mężczyznom zrzucać zbędne kilogramy i przekonuje, że odpowiednia dieta to podstawa odchudzania. W kuchni nie ucieka od makaronu, lubi dobrze zjeść i zachęca do tego swoich podopiecznych. W końcu tylko jedząc naprawdę duże porcje, będziemy w stanie zgubić nadmiar wagi. Zaraz, zaraz, czy to w ogóle możliwe? Przekonajcie się, oglądając najnowszy odcinek WszechSmaki.TV! 

Regularne treningi wcale nie są takie łatwe. Zdarza się, że motywacja do ruchu słabnie. Właśnie dlatego Mariusz specjalnie dla nas przygotował aż 10 porad jak zmotywować się do ćwiczeń.

Mariusz Mróz – certyfikowany trener personalny, zdobywał doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów z dziedziny kulturystyki w Polsce i za granicą. Twórca własnych programów treningowych, ma na swoim koncie współpracę z wieloma zadowolonymi klientami. Zobacz stronę Mariusza oraz jego fanpage i zacznij trenować już dziś!

Izabela Kapias – gospodyni programu WszechSmaki.TV, aktorka znana z serialu „Przepis na życie”, emitowanego przez stację telewizyjną TVN oraz serialu „M jak miłość” produkcji TVP. Prywatnie pasjonatka kulinariów oraz podróży. 

WszechSmaki.TV – program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W najnowszym sezonie, na planie programu znaleźli się podróżnicy oraz trenerzy personalni. Prowadzącymi program są znani z pierwszego sezonu: aktorka Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie przygotowywane są dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W najnowszym sezonie widzowie zobaczą przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. 

Czanieckie Makarony – wszystko zaczęło się 25 lat temu, od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś w ofercie marki znajduje się prawie 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są jednym z głównych producentów makaronów w Polsce oraz ich eksporterem do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dbają specjaliści z nowoczesnego laboratorium zakładowego, które funkcjonuje już od 13 lat.