Monika Mrozowska

- Festiwal Wszechsmaki 2015

„Kuchnia WszechSmaków”, czyli kulinarne show światowych inspiracji wg Moniki Mrozowskiej – sobota 13 czerwca, godz. 16:00

Aktorka, autorka wielu kucharskich książek, propagatorka zdrowego odżywiania w programie Dzień Dobry TVN, mama trójki dzieci – kobieta orkiestra! Ambasadorka naszego bloga Wszechsmaki, na którym dzieli się kuchennymi inspiracjami zaczerpniętymi z różnych zakątków świata. Przez wielu z Was kojarzona zapewne z roli Majki w serialu „Rodzina zastępcza”. A co zaprezentuje na naszym Festiwalu?

Dzień Dobry TVN, mat. prasowe

Dzień Dobry TVN, mat. prasowe

Zapraszamy na kulinarne show, inspirowane kuchniami świata! Będziecie mogli przyjrzeć się jej warsztatowi, skonsultować własne pomysły i skosztować jej propozycji kulinarnych. Monika weźmie również udział w porannym śniadaniu z gwiazdami, w czasie którego będziecie mogli spróbować sałatki makaronowej wg jej przepisu. Będzie także jurorką w konkursie dla lokalnych restauratorów, w ramach którego każda z restauracji zlokalizowanych wokół rynku zaserwuje danie makaronowe oceniane również przez uczestników festiwalu.