Odcinek 11 – Natalia Gacka od kuchni

Natalia Gacka-Dressler to Mistrzyni Świata w fitness sylwetkowym, dietetyczka i autorka dwóch książek o zdrowym stylu życia. Ile czasu zajęło Natalii spełnienie swojego największego, sportowego marzenia? Czego nauczył ją udział w zawodach? Co ma wspólnego jedzenie i punktualność? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając nowy odcinek WszechSmaki.TV. A na deser Natalia rozdaje Wam swoje książki pt. „Dieta Fit”, w których znajdziecie całą masę przepisów na zdrowe dania! Wystarczy, że w komentarzu pod filmem na YouTube napiszecie, dlaczego akurat Wy powinniście otrzymać jedną z nich 🙂 Zobaczcie regulamin konkursu

Izabela Kapias

Z pochodzenia Pół Czeszka, Pół Polka, o włoskich korzeniach. Gospodyni programu WszechSmaki.TV. Na co dzień aktorka telewizyjna i teatralna, znana m.in. z serialu „Przepis na życie”, emitowanego przez stację TVN oraz serialu „M jak miłość” produkcji TVP. Prywatnie pasjonatka kulinariów oraz podróży. 

WszechSmaki.TV

Program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W najnowszym sezonie, na plan programu zostali zaproszeni podróżnicy oraz trenerzy personalni. Prowadzącymi program są znani z pierwszego sezonu: aktorka Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie goście, pod okiem Mateusza Czekierdy, przygotowują dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W drugim sezonie prezentowane są przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. Zobacz najnowszy odcinek i przekonaj się, jaka jest Natalia Gacka od kuchni!

Czanieckie Makarony 

Historia marki zaczęła się 25 lat temu od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś Czanieckie oferują prawie 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Marka jest w czołówce polskich producentów makaronów,  eksportuje też swoje produkty do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dbają specjaliści z nowoczesnego laboratorium zakładowego, które funkcjonuje już od 13 lat.