Odcinek 13 – SportsMama od kuchni

Ola Rożnowska, w Internecie znana też jako SportsMama, na swoim blogu udowadnia kobietom, że dziecko nie musi być powodem braku aktywności fizycznej. Biega i ćwiczy z wózkiem, a zabawki służą jej czasem jako treningowe akcesoria. W rozmowie z Izą Kapias udowadnia, że młoda Mama może ruszać się zawsze, wszędzie i „ze wszystkim”. Przeczytaj też 10 rad Oli jak wrócić do formy po ciąży

Izabela Kapias

Gospodyni programu WszechSmaki.TV, aktorka znana z serialu „Przepis na życie”, emitowanego przez stację telewizyjną TVN oraz serialu „M jak miłość” produkcji TVP. Prywatnie pasjonatka kulinariów oraz podróży. 

WszechSmaki.TV

Program kulinarny realizowany dla marki Czanieckie Makarony. W drugim sezonie na planie goszczą podróżnicy oraz osoby związane ze zdrowym stylem życia. Prowadzącymi są znani z pierwszego sezonu: aktorka telewizyjna i teatralna Izabela Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda. W programie przygotowywane są dania z makaronem, inspirowane kuchniami świata. W najnowszym sezonie będzie można zobaczyć przepisy na dania kuchni japońskiej, marokańskiej, węgierskiej oraz polskiej. 

Czanieckie Makarony

Historia marki zaczęła się od tradycyjnej krajanki, produkowanej przez rodzinną manufakturę makaronu. Dziś w jej ofercie znajduje się niemal 40 rodzajów produktów, inspirowanych kuchniami z całego świata. Czanieckie są wiodącym producentem makaronów w Polsce oraz ich eksporterem do USA, Anglii i Irlandii. O jakość wyrobów dba nowoczesne laboratorium zakładowe, które funkcjonuje już od 13 lat. Od kilku sezonów marka wspiera również sportowców różnych dyscyplin, sponsoruje ogólnopolskie i lokalne imprezy sportowe oraz propaguje zdrowy styl życia.