WszechSmaki TV

Odcinek 14 – Przepis na ramen

Konnichiwa! Dzisiaj Diana Demi Marszewska i Mateusz Czekierda zabierają nas do Japonii. Ze znanych w Polsce składników przygotowali ramen, czyli japońską alternatywę dla naszego rosołu. Zobaczcie szybki przepis!

WszechSmaki TV

Odcinek 14 – Demi Marszewska od kuchni

Pół Polka, pół Hinduska, która szczególnym uczuciem darzy… Japonię. Jak sama mówi, jej podróże zawsze łączą się ze smakowaniem nowych potraw. Poznajcie Demi Marszewską, która w rytm muzyki przemierza kolejne kraje.

WszechSmaki TV

Odcinek 11 – Mistrzowska dynia

Natalia Gacka – trenerka i fanka zdrowego odżywiania, przeprowadza kontrolę jakości w kuchni Mateusza Czekierdy. Ma być smacznie i fit! Dla Mistrzyni przepis jest tylko jeden – pieczona dynia z ricottą i pomarańczą.

WszechSmaki TV

Odcinek 9 – Ryba na masę

Pieczona ryba na masę à la Pan Motywator wjeżdża do naszej kuchni! W tym odcinku nóż szefa kuchni przejmuje trener personalny Mariusz Mróz i pod czujnym okiem Mateusza Czekierdy, przygotowuje pieczoną rybę z makaronem.

WszechSmaki TV

Odcinek 8 – Kokardki w Maroku

Czanieckie mają hariry aż po kokardy! Mateusz Czekierda i Łukasz Nowak zainspirowali się marokańską klasyką i przenoszą ją na nasze lokalne podwórko. Przejmij od nich kulinarne berło i zrób harirę we własnej kuchni!

WszechSmaki TV

Odcinek 7 – Ada Palka od kuchni

Sport ma w genach i nie potrafi bez niego żyć. Jest trenerką personalną, autorką własnej metody treningu i książki o zdrowym stylu życia. Biegając, pomaga innym. Poznajcie Adę Palkę!

Bądź fit