Spaghetti

30
2 x

Tofu na horyzoncie!

Ma 2000 lat i pochodzi z Chin. Tofu – kochają je weganie i wegetarianie, ale wśród mięsożerców ma zdecydowanie zły PR. Jak główną wadę przekuć w zaletę i przygotować pyszne danie?

Kuchnia chińska
20
2 x

Rurki i pomidorowe love!

Kiedy do dyspozycji mamy takie pyszności jak dojrzałe, letnie pomidory, pozwólmy im grać główną rolę w naszym daniu inspirowanym kuchnią włoską. Na pewno odwdzięczą się nam wyjątkowym smakiem!

Amber Durum
40
2 x

Spaghetti Western

Lubiane w Ameryce czerwone mięso, papryczka chili i makaron rodem z Włoch – w tym jednym daniu znajdziemy wpływy aż trzech kontynentów.

Pikantne
25
2 x

Odbezpiecz granat

Uwielbiają go gwiazdy – modelka Heidi Klum i prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey! Czanieckie dołączają do tej plejady i odbezpieczają granat na talerzu.

Bądź fit
30
2 x

Czaniecki w kawiorze

Kawior – źródło witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, mikroelementów, a także fosfolipidów korzystnie wpływających na cerę. Czas na podróż koleją transsyberyjską po smakach Rosji!

Kuchnia rosyjska
45
2 x

Kulinarne tao

Kulinarna koncepcja yin i yang, inspiracja wschodem i sinologia na talerzu. Chińskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że czas znaleźć równowagę smaków!

Amber Durum
50
4 x

Spaghetti na palący głód

Gasimy głód w ramach projektu „Czanieckie z pasją” i Ogólnopolskich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Sportach Obronnych. Ostrzegamy: przyda się woda, bo będzie paliło!

Pikantne