Świderki

30
2 x

Pogodna sałatka

Nie straszna nam zima! Ocieplamy atmosferę i robimy pogodną sałatkę. Pyszną, superzdrową, a na dodatek idealną do pracy lub szkoły. Zaserwuj sobie dawkę energii i zobacz, jak zrobić sałatkę z wysokobłonnikowym!

Nasze przepisy
60
3 x

Dyniowy kociołek

Nie tylko w powietrzu, ale i w kalendarzu – mamy jesień! A w kuchni? W naszej kuchni jesień witamy dynią, a konkretnie – dyniowym kociołkiem. Przygotuj go na obiad i oczaruj swoich bliskich!

Dla całej rodziny
30
2 x

Kurczak z kokosową nutą

Jacek Ratusznik, kulturysta i ambasador „Czanieckich z pasją”, w zawodach Olympia Amateur sięgnął po najwyższe trofea! Gratulujemy kolejnego sukcesu i zapraszamy na pyszne danie z serii „bądź fit!”

Bądź fit
20
2 x

Świderkowa carbonara

Spaghetti carbonara to sztandarowe danie kuchni włoskiej. Jej autorstwo przypisuje się górnikom lub… aliantom w czasie II wojny światowej. Jedno jest pewne – w wersji czanieckiej pojawią się świderki.

Kuchnia włoska
90
4 x

Zapiekany klasyk

Co prawda fińska zapiekanka makaronilaatikko powinna być z mięsem, ale my zrobimy jej alternatywną (postną?) wersję. Wszak świąteczna tradycja głosi, że na pierwszym miejscu winny być ryby.

Kuchnia fińska
55
2 x

Sru do gara

Kto jada ostatki, ten jest piękny i gładki – zgodnie z tym powiedzeniem oddajemy się smakowi dania przyrządzonego przez Bartosza – naszego kambuzowego kucharza.

Kuchnia portugalska
20
4 x

Makaron Dziadka

Swój Wszechsmaczny debiut, Bartosz – nasz gotujący żeglarz rozpoczyna od niekończącej się (póki co) podróży w odległe dzieciństwo. Mili Państwo – „Makaron Dziadka”.

Kuchnia polska
25
4 x

Rajdowy Czaniecki

Łatwiej i szybciej już się nie da. Na starcie Czaniecki, na mecie warzywa i talerz pełen składników odżywczych – Grzegorz Miksa tym razem przygotowuje się do kulinarnego startu.

Wegetariańskie