Pełnoziarniste

60
2 x

Rumiane tasiemki

Na myśl o tej potrawie zarumieniliśmy się po same tasiemki! No bo, czy to wypada, aż tyle pyszności w jednym daniu? Zobaczcie sami: pełnoziarnisty, miód i sos sojowy. To po prostu nie może się nie udać!

Pełnoziarniste
30
2 x

Pogodna sałatka

Nie straszna nam zima! Ocieplamy atmosferę i robimy pogodną sałatkę. Pyszną, superzdrową, a na dodatek idealną do pracy lub szkoły. Zaserwuj sobie dawkę energii i zobacz, jak zrobić sałatkę z wysokobłonnikowym!

Nasze przepisy
45
4 x

Sałatka z makaronem

Sałatka z makaronem? Ale BOMBA! Jest lekka, bogata w witaminy i substancje odżywcze i nie można obok niej przejść obojętnie. Zobacz przepis nagrodzony w naszym konkursie!

Bądź fit
60
3 x

Dyniowy kociołek

Nie tylko w powietrzu, ale i w kalendarzu – mamy jesień! A w kuchni? W naszej kuchni jesień witamy dynią, a konkretnie – dyniowym kociołkiem. Przygotuj go na obiad i oczaruj swoich bliskich!

Dla całej rodziny
25
2 x

Górski przysmak

Nie mam pojęcia co na moją propozycję powiedziałby dietetyk, więc go nie pytam – komentuje nasz Sail Cook, czyli Bartosz Lisek i wymienia składniki potrzebne do przygotowania górskiego przysmaku dla żeglarzy.

Dla całej rodziny
20
3 x

Pora na pora

Przed dużym wysiłkiem fizycznym najlepiej rozgrzewają pory – kiedyś niedoceniane, dziś uwielbiane nie tylko przez sportowców – w końcu dzięki Francuzom urosły do rangi wykwintnych!

Bądź fit
25
4 x

Rajdowy Czaniecki

Łatwiej i szybciej już się nie da. Na starcie Czaniecki, na mecie warzywa i talerz pełen składników odżywczych – Grzegorz Miksa tym razem przygotowuje się do kulinarnego startu.

Wegetariańskie
35
3 x

Kulinarny challenge

Zanim wyruszyliśmy w biegu wzdłuż Jeziora Maltańskiego zapodaliśmy kulinarny challenge z pełnoziarnistymi na mecie. Czanieckie z pasją i ze smakiem zachęcają do aktywności!

Bądź fit
20
3 x

Rurki w pietruszce

Inspiracja Bałkanami, Afryką i Wyspami Kanaryjskimi. Wszystko za sprawą jednego składnika, który jako dziki lokator opanował tamtejsze tereny. Mowa o pietruszce, która zagra dziś pierwsze skrzypce w tonacji pesto.

Rurki
20
4 x

Truskawkowe studio

Projekt „Czanieckie z pasją” to również zdrowa dieta dla aktywnych pasjonatów wszechogarniającego ruchu! Jak szybko i smacznie zacząć dzień? Śniadaniem z Czanieckimi!

Bądź fit

Ach ta mąka!

Idziemy w kierunku popularyzacji aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, dotrzymując kroku sprinterom tych zawodów. Dziś na starcie mąka, a na mecie Czanieckie-pełnoziarniste.

Garść wiedzy