Kuchnia włoska

20
2 x

Rurki i pomidorowe love!

Kiedy do dyspozycji mamy takie pyszności jak dojrzałe, letnie pomidory, pozwólmy im grać główną rolę w naszym daniu inspirowanym kuchnią włoską. Na pewno odwdzięczą się nam wyjątkowym smakiem!

Amber Durum
45
3 x

Rurki z paprykowym pesto

Wiedzieliście, że papryczka chili poprawia wytrzymałość? Tę korzyść z pewnością docenią uczestnicy Beskidzkiego Topora, którzy już w sobotę powalczą na dystansach maratońskim i ultra.

Bądź fit
40
2 x

Spaghetti Western

Lubiane w Ameryce czerwone mięso, papryczka chili i makaron rodem z Włoch – w tym jednym daniu znajdziemy wpływy aż trzech kontynentów.

Pikantne

Ikona kina i makaronu

Czas na powrót do niewątpliwie apetycznych związków kina i kuchni. Niewiele jest rzeczy bardziej fotogenicznych niż jedzenie – na początek ruszamy w podróż do filmowych Włoch!

Smaki kina
20
2 x

Świderkowa carbonara

Spaghetti carbonara to sztandarowe danie kuchni włoskiej. Jej autorstwo przypisuje się górnikom lub… aliantom w czasie II wojny światowej. Jedno jest pewne – w wersji czanieckiej pojawią się świderki.

Kuchnia włoska
35
3 x

Muszelki na drzewkach

Czanieckie uświadomiły sobie właśnie, że kończy się ostatni tydzień wakacji. Na pocieszenie i przywołanie lata, proponujemy dziś muszelki w zdrowym, iście włoskim towarzystwie.

Kuchnia włoska
45
4 x

Cookuj fettuccine z cukinią

C&C, czyli Włoszka-Cukinia i polskie Czanieckie to główni bohaterowie, obsadzeni w pełnosmakowej produkcji w reżyserii Piotra Pałasza z „Cookuj”. Kreatywni u nas się nie nudzą, aktywni nie odpoczywają, a kulturalni mają co poczytać.

Kuchnia włoska
50
4 x

Spaghetti na palący głód

Gasimy głód w ramach projektu „Czanieckie z pasją” i Ogólnopolskich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Sportach Obronnych. Ostrzegamy: przyda się woda, bo będzie paliło!

Pikantne