Wspieramy ludzi z pasją

- Bądź fit

Od kilku sezonów wspieramy pozytywnie zakręconych sportowców i pasjonatów różnych dziedzin, ale jak dotąd nie mówiliśmy o tym szerszej publiczności. Postanowiliśmy to zmienić i stworzyć projekt „Czanieckie z pasją”, dzięki któremu i Wy poznacie naszych pasjonatów.
O co chodzi?
Pod szyldem „Czanieckie z pasją” będziemy informować o wydarzeniach i osobach, które wspieramy w drodze na szczyt sportowych marzeń. Wywiady ze sportowcami, przepisy kulinarne, porady dotyczące aktywnego trybu życia,  a także zapowiedzi i relacje – tym wszystkim będziemy się z Wami dzielić na blogu WszechSmaki.pl.
Pełnoziarniste – i wszystko pod kontrolą
Wisienką na torcie (albo lepiej – bazylią na spaghetti!) są zdrowe przepisy kulinarne dla oparte na linii makaronów pełnoziarnistych oraz na makaronie z wysoką zawartością błonnika owsianego, który stworzyliśmy z myślą o prowadzących aktywny tryb życia. Mamy nadzieję, że zasmakują w nich nie tylko sportowcy, ale także wszyscy amatorzy zdrowego odżywiania.  
O co nam biega?
Inicjatywa „Czanieckie z pasją” łączy działania, które realizowaliśmy już od kilku sezonów, ale które do tej pory nie były znane szerszej publiczności. 14. PKO Cracovia Maraton stał się okazją do oficjalnej inauguracji naszego projektu i zorganizowania imprezy „Pasta Party”, która jest obowiązkowym punktem sponsorowanych przez nas wydarzeń sportowych.Fot. Krzysztof Porebski   Wspieramy m.in. Klub Sportów Walki Berserker’s Team Bielsko-Biała, będący jednym z najlepszych klubów MMA w Polsce!
Bersekers grupowe
 
Wśród sportowców, z którymi współpracujemy znaleźli się także kierowcy rajdowi: Grzegorz Sikorski oraz Grzegorz Miksa, startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
 
[slideshow_deploy id=”698″]
 
Polska bieganiem stoi, dlatego namawiamy do podjęcia aktywności również w tym zakresie, sponsorując ogólnopolskie maratony, zawody młodzieżowe oraz lokalne imprezy o charakterze sportowym. Gasiliśmy też głód zwycięstwa podczas Enea Tri Tour – 9 imprez triathlonowych, połączonych w największym cyklu tego typu wydarzeń w Polsce.
Czanieckie z pasją

Górska Majówka, mat.prasowe

 
Już wkrótce poinformujemy Was o kolejnych akcjach w ramach projektu „Czanieckie z pasją”. Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasz fanpejdż na Facebooku :). Wszystkie informacje i przepisy powiązane z projektem znajdziecie na Wszechsmaki.pl w zakładce „Bądź fit„.
 
Menu: