Wywiad

Jedź bezpiecznie zimą!

Na zimowych drogach najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jak o nie zadbać? Zapytaliśmy eksperta – kierowcę rajdowego Grzegorza Miksę. Przeczytaj 10 zasad, które ułatwią Ci jazdę samochodem zimą!

Garść wiedzy

Odcinek 14 – Demi Marszewska od kuchni

Pół Polka, pół Hinduska, która szczególnym uczuciem darzy… Japonię. Jak sama mówi, jej podróże zawsze łączą się ze smakowaniem nowych potraw. Poznajcie Demi Marszewską, która w rytm muzyki przemierza kolejne kraje.

WszechSmaki TV

Te miejsca musisz zobaczyć!

Nie wiesz gdzie jechać na urlop? Nudzą cię standardowe oferty biur podróży? Diana Demi Marszewska podzieliła się z nami listą swoich ulubionych miejsc, które według niej, naprawdę warto zobaczyć.

Garść wiedzy

Górski przepis na życie cz.2

Pola i Darek to zapaleni górscy wspinacze. W pierwszej części wywiadu wprowadzili nas w swój świat, opowiadając o tajnikach swojej pasji. Tym razem pytamy ich o to, co jeść w górach i jak szybko uzupełnić zapasy energii.

Wywiad

Górski przepis na życie cz.1

Wspinaczka górska, dla przeciętnego zjadacza makaronu, jest nie lada wyzwaniem. Od czego zacząć swoją przygodę z górami? Posłuchajcie rad ekspertów – Poli i Darka, dla których wspinanie to przepis na życie.

Wywiad

Odcinek 7 – Ada Palka od kuchni

Sport ma w genach i nie potrafi bez niego żyć. Jest trenerką personalną, autorką własnej metody treningu i książki o zdrowym stylu życia. Biegając, pomaga innym. Poznajcie Adę Palkę!

Bądź fit

Wywiad z Kreatorem Smaku

Pozytywnie zakręcony kucharz i vloger, który swoją pasją do gotowania zaraża całe rzesze kulinarnych łasuchów. Poznaliśmy go na Instagramie i od razu pomyśleliśmy: to jest gość z pasją!

Wywiad

Rajdy od kuchni

Szybko jeździ i tak też gotuje. Poznajcie kierowcę rajdowego Grzegorza Miksę startującego w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, którego wspieramy w ramach naszego projektu „Czanieckie z pasją”.

Bądź fit